Празнични програм

Драги посетиоци,

И ову годину испраћамо на најлепши могући начин, како нам и доликује, кроз визуру уметности.

Позивамо вас да нас посетите и уживате у мултимедијалној  изложби „Милева: ми смо стена“, аутора др Душана Јововића.

Свечано отварање изложбе је у суботу, 31.12.2022. године у 20 часова, а врата нашег Музеја биће отворена све до 1.30. часова, 1.1.2023. године.

Потребно је да се на стручно вођење кроз изложбу појавите у унапред резервисаном термину.

Изложбу „Милева: ми смо стена“  можете погледати 1. и 3. јануара од 12 до 20 часова, или након тога сваког дана, осим понедељком од 9 до 17 часова.

Остале изложбе Музеја града Новог Сада на Петроварадинској тврђави, као и у нашим депандансима, 31.12.2022. године, можете посетити у следећим терминима:

Централна зграда Музеја на Петроварадинској тврђави,  од 9 до 13 часова;

Збирка стране уметности, Дунавска 29,  од 10 до 13 часова;

Завичајна збирка у Сремским Карловцима, од 9 до 13 часова.

Музеј ће бити затворен за посете од 1. до 3.1.2023. године, изузев изложбе „Милева: ми смо стена“, коју можете погледати у већ наведеним терминима.

Ваш Музеј